Przedszkole Gwiazdeczka

 

Przedszkole Szczęśliwa Gwiazdeczka na podstawie wygranego konkursu oferuje opiekę dla Dzieci na porównywalnych warunkach jak Gminne Przedszkola Publiczne.

SZANOWNI PAŃSTWO,

Przypominamy o konieczności pobrania aplikacji 4parents i zalogowania się w niej. Linki aktywacyjne zostały wysłane z serwisu 4parents.pl

 

„Szczęśliwa Gwiazdeczka” powstała z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Jesteśmy żłobkiem i przedszkolem zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Ożarowa Mazowieckiego, w miejscu dogodnym dla Rodziców z Ożarówa Mazowieckiego oraz innych okolicznych miejscowości (Umiastów, Kręczki, Ołtarzew, Koprki, Pogroszew, Domaniewek, Kaputy, Józefów, Płochocin, Orły, Myszczyn, Święcice, Błonie i inne).

Do dyspozycji dzieci oddajemy w pełni wyposażony i przystosowany do potrzeb dzieci obiekt z czterema 65-metrowymi salami oraz ogromny, zielony ogród, w którym dzieci codziennie spędzają wolny czas. Dbamy o to, aby dawał on naszym podopiecznym wiele okazji do spędzenia radosnych chwil w „Szczęśliwej Gwiazdeczce”!

Dysponujemy też zaakceptowaną przez SANEPID kuchnią skąd codziennie podawane są pyszne i świeże posiłki.

Jako przedszkole pragniemy pomóc ukształtować i wzmocnić charakter dziecka w oparciu o naukę. Naszą bazą programową są programy zatwierdzone przez MEN, jak również nasze programy autorskie z zakresu ogólnej wiedzy o świecie i plastyki, ponieważ chcemy kształtować osobisty potencjał dziecka, jego samoświadomość, harmonię społeczną, wrażliwość, twórcze myślenie, humanitaryzm i radość.

Zdajemy sobie sprawę, że w żłobku ukierunkowana zabawa pobudza ciało i umysł również najmłodszych. Pod okiem sprawdzonej i wykwalifikowanej kadry oraz przy atestowanych sprzętach najmłodsze dzieci mają okazję codziennie rozwijać swoją koordynację ruchową, wzrokową, uwrażliwiać na muzykę, uczyć przez obserwację i naśladownictwo, samodzielnie stawiać swoje pierwsze kroki oraz we współpracy z nami próbować sił w trudnej sztuce siadania na nocnik :) Pragniemy osobiście przedstawić Państwu siebie i naszą placówkę, plan dnia, ofertę programową, z jaką do Państwa wychodzimy.

Czekamy też na pytania i sugestie z Państwa strony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-18.00 Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę: Kontakt pozdrawiam,

Katarzyna Łazarewicz

Copyright © 2020 GWIAZDECZKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]